Lütfen Bekleyiniz...

Obezite Tedavisinde Mide Botoxunun Yeri Nedir?

26 Ekim 2019 by admin

 

Profosör Doktor Özgür Kemik başkanlığında obezite ile mücadele kapsamında obezite sorunu yaşayan hastalara sağlık hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardan beri başarılı bir şekilde hizmetlerini sunan kliniğimiz uzman ekip ve ekipmanı ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Obezite konusuna özellikle önem veren Kliniğimiz internette yer alan Ozgurkemik.com.tr sitesi ile de obezite alanında farkındalık yaratmaktadır.

Nedir Bu Obezite

Kısaca aşırı şişmanlık anlamına gelen obezite sağlıksız beslenme ve hareketsizlik ile ortaya çıkmakta ve pek çok hastalığa neden olmaktadır. 

Bu hastalıklar;

  • Yaşam kalitesini sıfırlama
  • Tansiyon
  • Kalp şikayetleri
  • Damar tıkanıklıkları
  • Diabet
  • Mide rahatsızlıkları
  • Psikolojik sorunlar gibi olumsuz hastalıklara davetiye çıkarıyor.

 

Mide Botoxu Çözüm

Kliniğimizden hastaların özellikle bilgi almak istedikleri konu obezite tedavisinde mide botoxunun yeri nedir sorusu almakta ve bu soruya cevap, kliniğimizde daha önce mide botoxu uygulanan hastaların yeni bir yaşama adım atmalarının hikayeleri eşliğinde tarafımızca hastalar bilgilendiriliyor

Mide botoxu kliniğimiz tarafından yapılmakta ve %90 ların üzerinde  olumlu sonuç alınmaktadır. Mide botoxu ile 4-6 aylık süreçte ideal kilolarına kavuşmaktalar. Obezite sorunu yaşayan her hastaya mide botoxu kliniğimizde rahatlıkla uygulanmaktadır. Obezitede mide botoxu uygulaması kliniğimizde yapıldığında bir seansta olumlu sonuç alınır. Kliniğimizde mide botoxu uyguladığımız hastalara beslenme ve spor yapmaları konusunda detaylı bilgiler verilir.

Kliniğimizde botox uygulaması öncesi hastanın  obezite hikayesi ve varsa başka hastalıkları özenle incelenmekte ve ekip, teçhizat, hijyen kuralları ve yasal kurallar çerçevesinde botox uygulaması gerçekleştirilmektedir. Mide botoxu ile ilgili tüm bilgilere kliniğimizin internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.